D52QD2M4IA-TRAY | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 1094-1023-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | D52QD2M4IA-TRAY |
Descriere | RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | ISM general > 1GHz ANT™ Modul emițător-receptor 2,4GHz Integrat, Urmă Montare pe suprafață |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Interfețe în serie I2C, SPI, UART |
Prod. | Tip antenă Integrat, Urmă |
Ambalaj Tavă | IC/piesă utilizată nRF52832 |
Stare piesă Activ | Dimensiune program 512kB Flash, 64kB RAM |
Programabil la DigiKey Neverificat | Tensiune - Alimentare 1,7V – 3,6V |
Familie/Standard RF ISM general > 1GHz | Curent - Recepție 16mA |
Protocol | Curent - Transmisie 16mA |
Modulație – | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență 2,4GHz | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |