UEZGUI-RX62N-35QT-BA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
În stoc: 45
Fișă de date
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Numărul produsului DigiKey
622-1053-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UEZGUI-RX62N-35QT-BA
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Suprafață de vizualizare
70,08mm l x 52,56mm Î
Retroiluminare
Led - alb
Ambalaj
Cutie
Interfață
I2C, SPI
Stare piesă
Inactual
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Rezistent
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)