Imaginea pentru UEZGUI-35CR-BA nu este disponibilă
UEZGUI-35CR-BA
Numărul produsului DigiKey
622-1099-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UEZGUI-35CR-BA
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI, UART, USB 3,5" (88,90mm) 320 x 240 (QVGA)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Suprafață de vizualizare
70,08mm l x 52,56mm Î
Retroiluminare
Led
Ambalaj
Vrac
Interfață
I2C, SPI, UART, USB
Stare piesă
Activ
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Rezistent
Pas puncte
0,22mm l x 0,22mm Î
Dimensiune diagonală ecran
3,5" (88,90mm)