ELI50-CPW
ELI Family Multi Touch Support
ELI50-CPW
Numărul produsului DigiKey
622-ELI50-CPW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ELI50-CPW
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT HD 5.0"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 5" (127,00mm) 720 x 1280
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Future Designs Inc.
Pixeli puncte
720 x 1280
Serie
Interfață
HDMI, USB
Ambalaj
Vrac
Tip controler
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Capacitiv
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
5" (127,00mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
62,10mm l x 110,40mm H