ELI101-CPW_BACK
ELI Family Multi Touch Support
ELI101-CPW
Numărul produsului DigiKey
622-1090-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ELI101-CPW
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA)
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Future Designs Inc.
Pixeli puncte
1280 x 800 (WXGA)
Serie
Interfață
HDMI, USB
Ambalaj
Pungă
Tip controler
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Capacitiv
Pas puncte
0,06mm l x 0,06mm Î
Dimensiune diagonală ecran
10,1" (256,54mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
216,96mm l x 135,60mm Î