TTL-232R-3V3
Numărul produsului DigiKey
768-1015-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TTL-232R-3V3
Descriere
CABLE USB EMBD UART 3.3V .1"HDR
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB la TTL serial 3,3V Cablu 5,90' (1,80m) Fără ecranare
Categorie
Conversie de la (capăt adaptor)
USB-A (USB TYPE-A), Mufă
Prod.
Conversie la (capăt adaptor)
Conector dreptunghiular, Socluri tip mamă, Poz. 6, 0,1"