FSP350-F35-A12
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP350-F35-A12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP350-F35-A12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
16.7 A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Eficiență
92%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,28" Î (127,0mm x 76,2mm x 32,4mm)