FSP300-50FRB
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP300-50FRB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP300-50FRB
Descriere
AC/DC CONVERTER 3.3V 401W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
300 mA
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
85%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
3,3V
Mărime/Dimensiune
5,91" L x 3,21" l x 1,59" Î (150,0mm x 81,5mm x 40,5mm)