FSP200-P35-A54
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP200-P35-A54-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP200-P35-A54
Descriere
AC/DC CONVERTER 54V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 54V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
2.78 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
91%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
54V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,10" Î (127,0mm x 76,2mm x 28,0mm)