FSP080-P24-A12
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP080-P24-A12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP080-P24-A12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
6.67 A
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,18" Î (101,6mm x 50,8mm x 30,0mm)