FSP065-P24-A24
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP065-P24-A24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP065-P24-A24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.7 A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 0,98" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,0mm)