FSP025M-DPA
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP025M-DPA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP025M-DPA
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5V 25 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
FSP Technology Inc.
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,33" L x 1,97" l x 1,26" Î (110,0mm x 50,0mm x 32,0mm)
Tensiune - Ieșire
5V
Agenție de aprobare
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
5A
Număr standard
Putere (wați)
25 W