FC4SDCBMF25.0-T1
Numărul produsului DigiKey
631-FC4SDCBMF25.0-T1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
631-FC4SDCBMF25.0-T1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
631-FC4SDCBMF25.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FC4SDCBMF25.0-T1
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 20pF 30 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FC4SDCBMF25.0-T1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
25 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,461" L x 0,197" l (11,70mm x 5,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)