C202A-YTY-LW65
Numărul produsului DigiKey
2632-C202A-YTY-LW65-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C202A-YTY-LW65
Descriere
20X2 STN YELLOW/GREEN CHARACTER
Referință client
Descriere detaliată
Modul afișare caractere Transreflectorizant 5 x 7 puncte STN – nematic super-răsucit Led - galben Paralel 116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Categorie
Contur L x l x Î
116,00mm x 37,00mm x 13,50mm
Producător
Focus LCDs
Suprafață de vizualizare
83,00mm L x 18,60mm l
Serie
Retroiluminare
Led - galben
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
5V
Stare piesă
Activ
Dimensiune puncte
0,60mm l x 0,65mm Î
Număr de caractere
40.0
Interfață
Paralel
Format afișare
20 x 2
Tip controler
ST7066U
Format caractere
5 x 7 puncte
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip afișare
STN – nematic super-răsucit
Culoare text
Negru
Mod afișare
Transreflectorizant
Culoare de fundal
Galben/verde
Dimensiune caractere
5,55mm Î x 3,20mm l