Imaginea pentru 78.1B.1.230.2403 nu este disponibilă
78.1B.1.230.2403
Numărul produsului DigiKey
2066-78.1B.1.230.2403-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
78.1B.1.230.2403
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 108W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Finder Relays, Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
4,5A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
108W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
2.5 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
100 – 265V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
140V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
275V
Mărime/Dimensiune
4,11" L x 1,57" l x 5,35" Î (104,3mm x 40,0mm x 136,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V