48.31.8.120.0060SPA
Numărul produsului DigiKey
2066-48.31.8.120.0060SPA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
48.31.8.120.0060SPA
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPDT (1 formă C) 120V c.a. Bobină Șină DIN
Categorie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Prod.
Valoare nominală etanșare
Serie
Izolație bobină
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
96V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
24V c.a.
Tip montare
Timp de funcționare
7 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
4 ms
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Material contact
Argint nichel (AgNi)
Tensiune de comutare
400V c.a. – max.
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus EAC, NF, RINA, VDE
Sarcină - Comutare max.
4000VA
Tip releu
Curent bobină
11.8 mA