QSYL-1/4-10
Numărul produsului DigiKey
2171-QSYL-1/4-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QSYL-1/4-10
Descriere
PUSH-IN Y-FITTING
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fixare prin inserție în secțiune filetată Racord în Y, unghi drept Tubulatură cu D.E. de 10mm – Suspendat liber (în linie)
Categorie
Caracteristici
Producător
Festo Corporation
Presiune de lucru
-14 – 87 PSI (-1 – 6 bar)
Serie
Temperatură de funcționare
-10°C – 80°C
Ambalaj
Vrac
Dimensiune filet
R1/4
Stare piesă
Activ
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Tip
Racord în Y, unghi drept
Material
Polibutilen tereftalat (PBT)
Metodă de conectare
Fixare prin inserție în secțiune filetată
Culoare
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Tubulatură cu D.E. de 10mm