DSBC-32-25-PPVA-N3
Numărul produsului DigiKey
2171-DSBC-32-25-PPVA-N3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSBC-32-25-PPVA-N3
Descriere
STANDARDS-BASED CYLINDER
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Dispozitiv de acționare liniar 0,984" (25,00mm)
Categorie
Operare
Double Acting
Producător
Festo Corporation
Presiune de lucru
9 – 174 PSI (0,6 – 12 bar)
Serie
Metodă de conectare
G1/8
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cu standardizare ISO
Stare piesă
Activ
Detaliu arbore
Filet extern M10 x 1,25
Tip
Dispozitiv de acționare liniar
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C
Construcție
Square Cylinder
Greutate
Lungime cursă
0,984" (25,00mm)