FMCA2143-18
Numărul produsului DigiKey
5328-FMCA2143-18-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FMCA2143-18
Descriere
COAX CBL SMA TO TNC 18"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la TNC Maleabil 0,141 18,00" (457,20mm)
Perete despărțitor- Piuliță partea frontală
Lungime
18,00" (457,20mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
Maleabil 0,141
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la TNC
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
6 GHz