FMCA100075-36
Numărul produsului DigiKey
5328-FMCA100075-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FMCA100075-36
Descriere
RA MMCX PLUG TO SMA MALE CABLE R
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la MMCX RG-188 36,00" (914,40mm)
Lungime
36,00" (914,40mm)
Ambalaj
Vrac
Tip cablu
RG-188
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la MMCX
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă MMCX, unghi drept
Impedanță generală
50 Ohms
Frecvență - Max
3 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Alb
Conector secundar
Mufă SMA
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C