FMC1322085-12
Numărul produsului DigiKey
5328-FMC1322085-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FMC1322085-12
Descriere
COAX CBL SMA TO SMP 12"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMP – 12,00" (304,80mm)
Lungime
12,00" (304,80mm)
Ambalaj
Vrac
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la SMP
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip mamă
Frecvență - Max
10 GHz
Tip montare conector principal
Montare panou
Culoare
Albastru
Caracteristică de montare conector principal
Perete despărțitor- Piuliță partea frontală
Caracteristici
Conector secundar
Conector Jack SMP
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C