2518065007Y6
Numărul produsului DigiKey
1934-1466-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1934-1466-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1934-1466-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2518065007Y6
Descriere
FERRITE BEAD 50 OHM 1806 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 1806 (4516 metric) 6A 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2518065007Y6 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Producător
Fair-Rite Products Corp.
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1806 (4516 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,071" (1,80mm)
Impedanță la frecvență
50 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,063" l (4,50mm x 1,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
6A