2506031007H0
Numărul produsului DigiKey
1934-1444-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1934-1444-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1934-1444-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2506031007H0
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 900mA 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
2506031007H0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Producător
Fair-Rite Products Corp.
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
900mA