EFH8631A3S-10MHF1
Numărul produsului DigiKey
776-EFH8631A3S-10MHF1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EFH8631A3S-10MHF1
Descriere
ANT, FLEXDIPOLE, 868MHZ-928MHZ,
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
866,5MHz, 915MHz ISM, LoRaWAN Legătură plată Antenă RF 863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz 1,9dBi, 2,4dBi MHF1 Adeziv
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
VSWR
3
Producător
Ezurio
Pierdere la retur
Ambalaj
Vrac
Amplificare
1,9dBi, 2,4dBi
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 100mm
Familie/Standard RF
ISM general
Terminație
MHF1
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
866,5MHz, 915MHz
Tip montare
Adeziv
Interval de frecvență
863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz
Înălțime (Max)
0,004" (0,10mm)