LXC42-1050SW
Numărul produsului DigiKey
633-1247-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXC42-1050SW
Descriere
LED DRIVER CC AC/DC 20-40V 1.05A
Referință client
Descriere detaliată
1,05A 20 – 40V Curent constant Driver led Convertor c.a. c.c. Topologie 1 Ieșire
Categorie
Putere (wați)
42 W
Producător
EXCELSYS / Advanced Energy
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Atenuare
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
OVP, SCP
Stare piesă
Inactual
Valori nominale
IP66
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip
Curent constant
Eficiență
88%
Topologie
Convertor c.a. c.c.
Stil terminație
Conductori de sârmă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
3,74" L x 2,76" l x 1,26" Î (95,0mm x 70,0mm x 32,0mm)
Tensiune - Intrare (Min)
90V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cULus, EN
Tensiune - Intrare (Max)
305V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire
20 – 40V
Greutate
0,772lb (350,17g)
Curent - Ieșire (Max)
1,05A