XS1000-48N-000
Numărul produsului DigiKey
633-1312-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XS1000-48N-000
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 380V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
21 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 380V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
9,37" L x 5,04" l x 1,60" Î (238,0mm x 128,0mm x 40,6mm)