ERFSR050062RZ
Numărul produsului DigiKey
5916-ERFSR050062RZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5916-ERFSR050062RZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5916-ERFSR050062RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERFSR050062RZ
Descriere
0805/0.50AMP/06V/T&R/ROHS
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 500 mA Ih Montare pe suprafață 0805 (2012 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
150 mOhms
Producător
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
850 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Concav
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,085" L x 0,053" l (2,15mm x 1,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
100 A