ERFSN050082RZ
Numărul produsului DigiKey
5916-ERFSN050082RZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5916-ERFSN050082RZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5916-ERFSN050082RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERFSN050082RZ
Descriere
1206/0.50AMP/08V/T&R/ROHS
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 8V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
150 mOhms
Producător
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
700 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tensiune - Max
8V
Mărime/Dimensiune
0,128" L x 0,065" l (3,25mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Curent - Max
100 A