ERFSD110082RZ
Numărul produsului DigiKey
5916-ERFSD110082RZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5916-ERFSD110082RZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5916-ERFSD110082RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERFSD110082RZ
Descriere
1812/1.10AMP/08V/T&R/ROHS
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 8V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
40 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
210 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
8V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.2 A
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Curent - Max
100 A