ERFSD050162RZ
Numărul produsului DigiKey
5916-ERFSD050162RZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5916-ERFSD050162RZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5916-ERFSD050162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERFSD050162RZ
Descriere
1812/0.50AMP/16V/T&R
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
150 mOhms
Producător
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
16V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Curent - Max
100 A