ERFSD050162RZ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ERFSD050162RZ |
Descriere | 1812/0.50AMP/16V/T&R |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 150 mOhms |
Producător Excel Cell Electronic Co., Ltd. | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 1 Ohms |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip Polimeric | Pachet/cutie 1812 (4532 metric), Concav |
Tensiune - Max 16V | Mărime/Dimensiune 0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 500 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 1 A | Grosime (Max) 0,026" (0,65mm) |
Curent - Max 100 A | Spațiu între derivații – |