SGC3S200
Numărul produsului DigiKey
2447-SGC3S200TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2447-SGC3S200CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2447-SGC3S200DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SGC3S200
Descriere
CAP TRIMMER 5.5-20PF 100V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5,8 – 20pF Condensator de corecție 100 V Parte superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SGC3S200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material dielectric
Ceramic
Producător
EW Electronics
Q la frecvență
250 la 1MHz
Serie
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Înălțime - Montat (Max)
0,061" (1,54mm)
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Interval capacitanță
5,8 – 20pF
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ajustare
Parte superioară
Caracteristici
Profil scăzut
Tensiune - Nominală
100 V