LM2596S-3.3-EV
Numărul produsului DigiKey
5272-LM2596S-3.3-EVTR-ND - Bandă și mosor (TR)
5272-LM2596S-3.3-EVCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5272-LM2596S-3.3-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2596S-3.3-EV
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5L
Termen de livrare standard al producătorului
1 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A TO-263-6, D2PAK (5 conductoare + lamelă), TO-263BA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
150kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Topologie
Calificare
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263-5L
Tensiune - Intrare (Max)
40V