PLT237/T10WH
Numărul produsului DigiKey
1080-PLT237/T10WH-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PLT237/T10WH
Descriere
FIBER OPTIC TRANSMITTER IR
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător fibră optică cu driver 660nm 25Mbps 2,7V – 5V 10 mA
Categorie
Lungime de undă
660nm
Producător
Everlight Electronics Co Ltd
Rată date
25Mbps
Serie
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5V
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare
10 mA