EAST1608RWA0
Numărul produsului DigiKey
1080-1561-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1080-1561-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1080-1561-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EAST1608RWA0
Descriere
LED RED/WHITE DIFFUSED 4SMD
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Alb – Indicație cu leduri – discretă Roșu 1,9V, Alb 2,925V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
EAST1608RWA0 Modele
Curent - Test
Roșu 5mA, Alb 5mA
Lungime de undă - Maximă
639nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Galben
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,60mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Roșu 1,9V, Alb 2,925V