EAST16084RA0
Numărul produsului DigiKey
1080-EAST16084RA0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1080-EAST16084RA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1080-EAST16084RA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EAST16084RA0
Descriere
LED RED CLEAR 2SMD
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
EAST16084RA0 Modele
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
632nm
Configurație
Standard
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,50mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V