EAST1005RA4 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Everlight Electronics Co Ltd
În stoc: 11.590
Fișă de date
Imaginea pentru EAST1005RA4 nu este disponibilă
EAST1005RA4
Numărul produsului DigiKey
1080-EAST1005RA4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
EAST1005RA4
Descriere
LED RED CLEAR 0402 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 639nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0402 (1005 metric)
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
650nm
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,50mm
Înălțime (Max)
0,55mm