EAST1005GA1
Numărul produsului DigiKey
1080-EAST1005GA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1080-EAST1005GA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1080-EAST1005GA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EAST1005GA1
Descriere
LED YLW-GRN CLEAR 2SMD
Referință client
Descriere detaliată
Galben-verde 574nm Indicație cu leduri – discretă 2,05V 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
EAST1005GA1 Modele
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
575nm
Configurație
Standard
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Înălțime (Max)
0,45mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,05V