EAST10053RA0
Numărul produsului DigiKey
1080-1556-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1080-1556-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1080-1556-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EAST10053RA0
Descriere
LED RED CLEAR 2SMD
Referință client
Descriere detaliată
Roșu – Indicație cu leduri – discretă 2,05V 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EAST10053RA0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
5mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
639nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,35mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,50mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,05V