RKWD-12-18-BK
Numărul produsului DigiKey
RPC1254-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RKWD-12-18-BK
Descriere
RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 18"
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de fixare cu posibilitate de reînchidere Bandă cu arici - colier Dreptunghiular 0,750" (19,05mm) X 18,000" (457,20mm) – Diam.
Categorie
Lățime
0,750" (19,05mm)
Producător
Essentra Components
Diametru
Serie
Tip montare
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Cataramă de metal
Stare piesă
Activ
Material
Poliamidă (PA), Nailon
Tip
Bandă cu arici - colier
Culoare
Negru
Formă
Dreptunghiular
Număr produs de bază
Lungime
18,000" (457,20mm)