MDLSP1-20M-01
MDLSP1-20M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
MDLSP1-20M-01
Numărul produsului DigiKey
RP915-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDLSP1-20M-01
Descriere
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 20MM
Descriere detaliată
Suport pentru placă Blocare rapidă / Blocare rapidă Nailon 0,787" (20,00mm)
Modele EDA/CAD
MDLSP1-20M-01 Modele
Lungime - Generală
1,075" (27,30mm)
Diametru orificiu suport
0,098" (2,50mm)
Serie
Grosime panou de suport
0,065" (1,65mm)
Diametru orificiu montare
0,098" (2,50mm)
Grosime panou montare
0,065" (1,65mm)
Înălțime între plăci
0,787" (20,00mm)