MDLSP1-16M-01
MDLSP1-16M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
MDLSP1-16M-01
Numărul produsului DigiKey
RPC4321-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDLSP1-16M-01
Descriere
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 16MM
Descriere detaliată
Suport pentru placă Blocare rapidă / Blocare rapidă Nailon 0,630" (16,00mm)
Modele EDA/CAD
MDLSP1-16M-01 Modele
Lungime - Generală
0,917" (23,30mm)
Diametru orificiu suport
0,098" (2,50mm)
Serie
Grosime panou de suport
0,065" (1,65mm)
Diametru orificiu montare
0,098" (2,50mm)
Grosime panou montare
0,065" (1,65mm)
Înălțime între plăci
0,630" (16,00mm)