MDLSP1-10M-01
MDLSP1-10M-01
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
MDLSP1-10M-01
Numărul produsului DigiKey
RPC1105-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDLSP1-10M-01
Descriere
BOARD SUPRT SNAP LOCK NYLON 10MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Suport pentru placă Blocare rapidă / Blocare rapidă Nailon 0,394" (10,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MDLSP1-10M-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime - Generală
0,681" (17,30mm)
Producător
Essentra Components
Diametru orificiu suport
0,098" (2,50mm)
Serie
Grosime panou de suport
0,065" (1,65mm)
Ambalaj
Vrac
Diametru orificiu montare
0,098" (2,50mm)
Stare piesă
Activ
Grosime panou montare
0,065" (1,65mm)
Tip menținere
Blocare rapidă
Caracteristici
Tip montare
Blocare rapidă
Material
Nailon
Înălțime între plăci
0,394" (10,00mm)