50M030050I010
Numărul produsului DigiKey
145-50M030050I010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50M030050I010
Descriere
MACH SCREW FLAT PHILLIPS M3X0.5
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
M3x0,5 Capăt plat Șurub de utilaj Phillips Acționare Nailon
Modele EDA/CAD
50M030050I010 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune filet
M3x0,5
Producător
Essentra Components
Diametru cap
0,248" (6,30mm) 1/4"
Serie
Înălțime cap
0,067" (1,70mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Sub cap
0,327" (8,30mm)
Stare piesă
Activ
Lungime - Generală
0,394" (10,00mm)