50M025045P010
Numărul produsului DigiKey
145-50M025045P010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
50M025045P010
Descriere
MACH SCREW PAN PHILLIP M2.5X0.45
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
M2,5x0,45 Cap rotund Șurub de utilaj Phillips Acționare Nailon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
50M025045P010 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune filet
M2,5x0,45
Producător
Essentra Components
Diametru cap
0,197" (5,00mm)
Serie
Înălțime cap
Ambalaj
Vrac
Lungime - Sub cap
0,394" (10,00mm)
Stare piesă
Activ
Lungime - Generală
0,476" (12,10mm)