27FTP00375A
Numărul produsului DigiKey
145-27FTP00375A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
27FTP00375A
Descriere
BRD SPT SNAP LOCK SCRW MNT 3/8"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Suport pentru placă Blocare rapidă / Montură șurub Nailon 0,375" (9,53mm) 3/8"
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
27FTP00375A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime - Generală
0,775" (19,69mm)
Producător
Essentra Components
Diametru orificiu suport
0,156" (3,96mm)
Serie
Grosime panou de suport
0,062" (1,58mm) 1/16"
Ambalaj
Vrac
Diametru orificiu montare
Stare piesă
Activ
Grosime panou montare
Tip menținere
Blocare rapidă
Caracteristici
Tip montare
Montură șurub
Material
Nailon
Înălțime între plăci
0,375" (9,53mm) 3/8"