22MWCA350500
Numărul produsului DigiKey
145-22MWCA350500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
22MWCA350500
Descriere
CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu Clamă, Suport sârmă pe bază Natural Adeziv 0,350" L x 0,250" Î (8,89mm x 6,35mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
22MWCA350500 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime
0,500" (12,70mm)
Producător
Essentra Components
Lățime
0,500" (12,70mm)
Serie
Înălțime
0,525" (13,34mm)
Ambalaj
Vrac
Dimensiune orificiu panou
Stare piesă
Activ
Grosime material
Tip
Clamă, Suport sârmă pe bază
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Atribute tip
Micro
Adeziv
Dimensiune deschidere
0,350" L x 0,250" Î (8,89mm x 6,35mm)