13RS025024
Numărul produsului DigiKey
145-13RS025024-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
13RS025024
Descriere
ROUND SPACER NYLON 8.81MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Distanțier rotund Nefiletat – Nailon 0,347" (8,81mm) Natural
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
13RS025024 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Diametru - Interior
0,131" (3,33mm)
Prod.
Diametru - Exterior
0,250" (6,35mm) 1/4"
Serie
Înălțime între plăci
0,347" (8,81mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Generală
0,347" (8,81mm)