010256B025
Numărul produsului DigiKey
RPC7501-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
010256B025
Descriere
MACH SCREW BINDING SLOTTED #2-56
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Nr. 2-56 Cap de conexiuni Șurub de utilaj Cu slot Acționare Nailon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
010256B025 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Producător
Essentra Components
Dimensiune filet
Nr. 2-56
Serie
Înălțime cap
0,093" (2,36mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Sub cap
0,250" (6,35mm) 1/4"
Stare piesă
Activ
Lungime - Generală
0,343" (8,71mm)