SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
Numărul produsului DigiKey
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-SG3225VAN156.250000M-KEGA0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SG3225VAN 156.250000M-KEGA0
Descriere
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscilator 2,5V – 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
30mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-SMD (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
LVDS
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
2,5V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
20mA
Stabilitate frecvență
±30ppm